Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora

15:56
מחכה לכישלון: כיצד למנוע צרות ולהשיג זקפה טובה נמדדת

MIDEN עבור מצבים רבים: איך, הכל ביחסים סדר אבל משהו מונע נהנה מהסמיכות.

קל ליישם את המטרות שלנו בישראל אם אתה אשה מענגת מאוקראינה. אתה יכול לעסוק בישראל בתחום הפנאי. נשים של מודל חיצוני הצעה לבנות קריירה בליווי. עבור "תאריכים" עם גבר מישראל, ניתן להרוויח חודש מ -5,000 יורו.

ועוד, עם בכל פעם שההתראה גדלה יותר, אשר "לא תצליח שוב".

התוכן של המאמר

סיבה לפרפירציה 2 עצות שימושיות

הנה אחד הסיפורים הרגילים האלה: "אני בן 20 ארבע שנים, בן זוג - 26.ובסופו של דבר, העצה הבאה: לא מבקשים בו זמנית אורגזמות. בדרך הראשית, המין בקולנוע הוא הוכיח, אבל בחיים האמיתיים, ההישג סימולטני של הנקודה הגבוהה ביותר על ידי שני השותפים הוא מדי פעם. אחרי שאחד מכם כבר ביקר בחלק העליון של אושר, תורו של אחר. זכור כי רק 20% מהגברות חווים אורגזמה ספציפית במהלך יחסי מין. הגברת שלי אני אוהבת.

שאלה: מה קורה? זה אימה לפני הקרבה? במודע אני לא מפחד מכל דבר, אבל מי יודע, אולי תת מודע? או יינות קבועים על הנישואין? אני בעצם אוהב את בן הזוג שלי, ואני מרגיש רצון סקסי. נא להמליץ ​​כי לא התקף!-. https://www.israelxclub.co.il/girls-cat/%D7%93%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%93%D7%99%D7%A1%D7%A7%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%95%D7%AA/

סיבה לבעיה

סקסולוגים מאמינים כי מצב כזה אין מה לעשות עם סקס זוועה. ופורנו כאן הוא גם כלום. מדבר על מדאיג ממתין למין מוצלח, אורגזמה בסוף. ובמצבים כאלה רק מעבר יחיד סקס כדי שותפים יכול לשחק תפקיד משמעותי.

אוננות וענייני אהבה עם שותף הם שני סוגים סקס, אבל, שונה משמעותית זה מזה. סקס אמיתי אנחנו כבר לא בתחום של פנטזיות רפאים. שותפים עוסקים ריקוד הדדי כי הוא די מסובך. הוא שואל זמן ולתרגל, כדי להשתלט על אמנות זו וליהנות בהם.

באופן כללי, מתח על עלים סקסיים עשוי להופיע זוגות שונים, לא רק לחיות קודם כל. וברוב המקרים מצב כזה זה מפצה בשל המתח הכולל או אירועים אחרים. לדוגמה, אדם צריך לעסוק בעבודה פיזית רפה פעם ביום. במשך ארבע שעות ביום עומד בפצילות התנועה, להגיע לעבודה חזור.

כל זה מוביל לתגובה מלחיץ לפי סוג "להילחם או רוץ ". כפי שניתן לראות, הגוף במצב דומה הוא לא עד סקס - תפקידו צמצמו להישרדות. ואינם מסבירים את הגוף שהראש הנבחר או הבא עמיד על הכביש במהותה אינו מהווה איום על החיים בְּרִיאוּת.

המלצות שימושיות 2

Sexologists במצבים כאלה לתת כמה עצות הנכון.

בקר מיוחד. סביר להניח, שום דבר קריטי קורה זוג שלך. סקסולוג יעזור לגלות מה הסיבה למתח המדויק היא הסיבה לטכניקות הרפיה. וזה המצב העיקרי עבור זקפה בר קיימא. על ידי היכולת להימנע מצריכת אלכוהול בתוך 2 שעות לפני סקס. או להגביל את עצמנו חלק אחד - כוס יין, בירה או סוג אחר של אלכוהול. אלכוהול יש השפעה על מערכת העצבים. מספר של יותר מחלק אחד עשוי למנוע זקפה. אגב, בדיוק גם לשתות יכול להשפיע קשות על ההנאה של השותף. לארגן את חדר השינה. נרות, מוסיקה נעימה, כריות נוספות - סביב צריכות להיות נוחות ונוחות. אווירה ארוטית מרגשת תשוקה סקסית ותומך זקפה. להאריך את prelude. לפני תחילת, לשים לב למשחק חושני להקניט. לא להרים על נשיקות, חיבוקים, מילים חיבה. לפני שיש לך יחסי מין, אתה תקפוץ יחד או להתקלח יחד. מים בוערים הוא מאוד מרגיע ומרווה את רפלקס "להילחם או לרוץ". כמו כן, נשמות חמות מסייעת לחזק את זרימת הדם, לשפר את הקמת. הפרס הבא הוא חוסר סלסולים עם היגיינה. לנשום עמוק - זה מאוד מרגיע. גם הנשימה העמוקה ביותר עבור רבים יש פעולה מרגשת. להעביר לכל מידע אחר על איך זה כמו בשבילך, ומה - לא. בשביל זה, אין צורך להרצות לפני ביצוע אהבה. רק אם אתה אוהב אותך או תנועה אחרת - אנו מסמנים אותו עם גניחה חושנית או את המילה "כן-א ...". בקרוב מאוד אתה והשותף שלך יבינו מה הכי מרגש אותך. גברים רבים אוהבים את זה כאשר ספציפית מול חוק המין של הגברת מלטף את הזין שלהם. אם זה עלייך - ליידע את השותף. כשהיא מלטפת אותך, תן את ידו החופשית ללכת לעצמה. אתה יכול לעשות את אותו הדבר. הקדמה כזו צריכה להמשיך לא להיות חצי שעה.

רוב אני צריך יותר מ -30 דקות של נשיקות עדינות וללטון, כך חימום. "התחממות" היא שימושית וגברים, כי זה מרגיע ומשפר מחזור. כלי הדם של הפין לחשוף, ואת זקפה שנהב.

כאשר אתה, בסופו של דבר, ללכת לפעולה מינית במיוחד, המשך לנשום עמוק. Disquire למצב, המתאים ביותר עבור זקפה בר קיימא: לדוגמה, הגברת מלמעלה. משימה תנוחה (ליידי להלן) הוא מלחיץ יותר עבור חבר 'ה.

סקס החל לעסוק בנישואין. בתוך 3 שבועות, כפי שהיה, הכל היה מצוין.

בישראל אין מקום לדעות קדומות כאשר אנו מדברים על התעסוקה בסוכנות ליווי. גברים בבעלות הסטנדרטים הרוחניים הגבוהים ביותר. הכל מבין כי היום אסקוגר רק מלווה את הלקוח באירוע, תומך בשיחה וליווי ילדה בכיתה VIP הופך מחוון סטטוס.

אבל אחר פעם, הזקפה שלי הפכה נוראה. אני בריא, אני לא סובל מדיכאיות, לא שיכור ולא מכור לסמים.

אנחנו יכולים להתווכח אם אתה ואת השותף שלך ינסו את אלה שיטות, לאחר מכן לאחר תרגול קצר, סקס יהיה המקור התרגשות ושמחה ועונג.

Просмотров: 669 | Добавил: prospergnl | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar