Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora

16:35
10 דברים שאדם משלם תשומת לב במהלך יחסי מין

אנחנו תמיד חושבים על איך הם נראים. וזה נכון, כי הדרך בה אנו מתנהגים, כפי שאנו מגיבים ללטף ומה שאנחנו אומרים - היא נקודת המפתח במין לגברים. כי למרות הערנות והכישרון הנשי לשים לב לדברים הקטנים, גברים במהלך המין הם הרבה יותר קשובים.

התוכן של המאמר נערות ליווי באילת

1 הבדלים בתפיסה נקבה וגברית 2 מהי תשומת הלב של גבר

הבדלים של תפיסה נקבה וגברית

בניגוד לשלטון, "תמונה קולקטיבית חשובה, אלא פרטים של אישה" שינוי במיטה. במהלך יחסי מין, אישה אינה שם לב למרכיבי הדימוי, היא מעוניינת בתחושות, במגע, תהליך של יחסי מין. מדי פעם הוא מעוגן על חלקים מסוימים של הגוף של השותף (עם מין אוראלי), אפילו לעתים קרובות פחות על שלהם. עם גברים, הכל שונה.

שיעורי אהבה לגברים דומים ל- Mosaic. הם אוספים תמונה של התפיסה והרגשות של אישה בהופעתה ובהתנהגותה. הם נושמים חשובים, ביטויים פנים, מיקום הגוף, נשמע ואפילו שריטות על העור של הנאה. כל זה נותן לאנשים להבין כי הם רצויים, סקסי ומעניין שותף. לכן, הלבשה תחתונה יפה, גרביים וגניחות חזקים הם בדיוק מה שנדרש עבור יחסי מין מוצלחים.

מהי תשומת הלב של Man2

אֵמוּן

שום דבר לא הורג את הרצון כמו אי הוודאות בעצמה, ההזדמנויות שלו ואת השותף יותר. פחד מפני יחסי מין, גיוון ואי-רצון לשלם את עצמם לגמרי לגבר - אלה סימנים נאמנים של מין כושל. עבור גבר חשוב מאוד לראות בעיני ביטחון השותפים, ליברטי, הרצון לנסות חדש.

שירות ליווי בישראל משולם באופן יעיל. לעתים קרובות, הלקוחות הם צעירים משגשגים, אלה שרובעים רוצים להסתכל בהצלחה על החגיגה, לטפל ישירות בהישג יד עם גברת בהירה. הכנסה זו היא די מספיק כדי להבטיח לחלוטין את כל הדרוש.
נערות ליווי באילת

יתר על כן, הוא לא צריך רק לראות את זה, אבל גם מרגיש.

להראות את אמון האישה שלך יכול בהליכה, נוף ושיחה. אבל בשביל זה אתה צריך הכשרה, ללמוד על התמונה שלך ואת היחס לפתיחות. במקרים חמורים, מומלץ לחפש עזרה סקסולוג או פסיכולוג.

מצעים

תחתונים יפה רלוונטי בשלב של להתפשט. כבר בזמן הליטוף הראשוני, זה כמעט לא מסתכל על זה. עם זאת, צבעו, תפירה, נוכחות של אלמנטים דקורטיביים הוא מאוד חשוב לעוררות. אז השותף יבין שהאישה גם מתכוננת למין, וזה לא אדיש איך תהליך תהליך ומה יסתיים.

אבל הנה snag: לכל אחד יש טעם שונה. מישהו כמו תחרה לבנה אדומה בהירה, ומישהו שמח עם ערכות צבעים קלאסית. לכן, יש צורך לשאול שותפים מראש מה בדיוק הם אוהבים.

יוזמה

על פי רוב, זה חייב לקחת הרבה יותר מאמץ להביא שותף למין. נשים לעתים קרובות להגיב עם פסיביות, איטי להראות רגשות. הם מחכים להם יותר לחפש אותם, אני אכנה להם.

מה זה מוביל? אדם מתחיל לשכנע את עצמו שהוא לא מעוניין שותף לא מושך מינית. וגם אם האמת רחוקה מן הביטחון של שותף כזה בתוצאה רעה תגדל בכל פעם.

כיצד לשנות את המצב? גברים גם משתוקקים יוזמות זהירות. הם רוצים להביא איתם בגדים, נגררו למסיבה מבודדת במסיבה, לחש באוזן מילים מלוכלכות הכתיבו את כללייהם. טכניקות כאלה לא רק מרגש, אלא גם לתת אמון על ידי האיש. אז tikhonians צריך לסקור את ההתנהגות שלהם. אף פעם לא מאוחר לקחת עגלה.

מימיקה, View

זכר הוא קשר חזותי חשוב ביותר. כן כן, הם גם צריכים את זה. גם אם הנוף של האישה שקופפת על הגוף של בן זוג או נרשם על אזור מסוים (על הזין המיני, הזרועות, הישבן), הוא נחשב גם לעידוד. אם המבט מופנה אל הרצפה, את הקיר או התקרה - אז לאדם הוא סימן ברור של אי שביעות רצון, אי-רצון, חוסר עניין בתהליך. באשר למימי - אז המקרה נמצא כאן: דבר שאינו חוסר שביעות רצון ואדישות.

תנועת גוף

כאשר שותף על מליטה אחראי על תגובה פסיבית, השותף מבין כי אין זה נוח או סתם לא נעים. כל אדם מגיע שמחה עם הופעתו של הגוף הבושן של האישה. זה משמש אינדיקטור של התרגשות, תשוקה והנאה.

תחזוקה של גברים עשירים - עבודה פסיכולוגית קשה. מיליונרים של ישראל אינם רגילים לציבור נשות וילדים. זה בסיסי לבחור אסקמנטל, אשר יהיה להדגיש את הסטטוס יעשה חברה מצוינת.

בנוסף, התגובה של הגוף היא תמריץ עבור "פוגעת מין" נוספת מן האיש.

מה לעשות אם מין באיכות ירודה ומשעמם לא נכלל בתוכניות? לשם כך, ראוי לבחון מחדש את השקפותינו על שותף ולתהליך של יחסי מין. אם יש אי נוחות במהלך מין או אי-רצון ראשוני לעשות אהבה, אז אתה צריך ליידע שותף בזמן. במקרה קיצוני, אתה יכול למצוא בילוי חלופי.

תחושות של אישה (אורגזמה)

אולי הדבר החשוב ביותר הוא התחושה של אישה. גברים תמיד תוהים איך שותפים להגיב למגע שלהם, נשיקות ומשחקים אינטימיים. לכן, sexologists ממליצים באופן פעיל כדי להראות את הרגשות שלהם, אבל באותו זמן לא לשקר, אבל לפעול אינסטינקטיבית. ברגעים של אורגזמה, אתה לא צריך לסגור את הפנים שלך עם הידיים שלך או להיכנס לכריות. חשוב לזכור את הקשר החזותי.

ריח גוף

מחקרים שנעשו לאחרונה הראו כי גברים יכולים ממש לרחרח את ריח של אישה נרגשת. במקביל, הרצפה היפה נראה להם הכי אטרקטיבי. בסדרה של מבחנים עיוורים, שבהם גברים שאפו את ריח של גוף נקבה, האינדיקטורים היו זהים: הבחירה הגברית נעצרה על נשים נרגשות מינית. וסוד ביולוגי שטבעו כל כך מטורף היה זיעה נקבה.

לא בהכרח לפני מין לטפס על שמן ענבר או וניל. ריחות זרים דפקו עם מצב הרוח וחוסמים את הנתיב להתעמלות אמיתית מריח הגוף של השותף. מספיק כדי להתקלח בלי להשתמש ג'ל בטעם ולשים תחתונים יפה. עבור אדם אין ריח נעים יותר מאשר ניחוח הגוף של האישה האהובה. נערות ליווי באילת

עוֹר

מצב עור - לא הסימן החשוב ביותר לאדם. עם זאת, זה לא אומר שהם לא רוצים ליהנות עור רך, רך וחלק. וזה לא קשור לעלות, נוכחות של צלקות, סדקים או שריטות. פריט זה משפיע על התמונה הקולקטיבית - עור מטופח.

אבל כאן צריך להיות זהיר: כדי להתכונן למין ולהפוך את העור יותר אטרקטיבי, אתה לא צריך לשפשף אותו עם קרמים ו lotions. אחרת, אדם לא יקבל את הריח שלך, אבל ריח של קוקוס או מנגו. כן, ואת הטעם של נשיקה "שמנת", הוא לא סביר להעריך.

עומק הנשימה

אחד הסימנים הנאמנים להתרגשות חזקה הוא נשימה קשה. עקשן של תשוקה מינית גורמת לשינוי מיידי של נשימה ודיבור. קול צרוד, מתוח - גם ברוכים הבאים שלטים. אין צורך לענות לבדוק את כל התהליכים הפיזיולוגיים שלך.

תגובה (כאישה מגיבה במהלך המין - האם היא אוהבת את הליטוף שלה, זה נחמד לעשות משהו לגבר).

לא פחות חשוב לגבר לעקוב אחר התגובות והרגשות של בן זוג בזמן שהיא עצמה נותנת הנאה. כיוון של נוף, תנועת הירכיים, גניחות, נשימה, שובבות - לכל האנשים האלה בזהירות בצע. עם זאת, שקר הם גם מסוגלים לתפוס. לכן, זה לא צריך להיות מראש סקירה מאות קטעי וידאו פורנו כדי להרשים את השותף שלך. טבעיות והרמוניה - מה נדרש מאישה ברגע אינטימי.

Просмотров: 37 | Добавил: prospergnl | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar